Pop van stro vliegt in brand en zorgt voor rookontwikkeling

18 nov 2020, 23:44Nieuws
stro
Jack Brekelmans/ Persburo BMS
Een pop gemaakt van strobalen is woensdagavond omstreeks 22:15 uur in brand gevlogen op de Lage Wal langs de A58 bij Goirle.
De pop die gemaakt was door boer Van Roessel van de Walhoeve had een spandoek met daarop de tekst : Van onze boeren dit kleine gebaar : blijf gezond en heb oog voor elkaar.
Boer van Roessel had de pop van strobalen woensdagmiddag geplaatst. Volgens een omstander hoorde men vuurwerkknallen waarna de pop in brand vloog.
De brandweer liet een schuimblusvoertuig uitrukken om de brand te blussen. Ook boer Van Roessel hielp mee om de hooibalen met een Bobcat uit elkaar te halen.
De enorme rook die van de hooibalen afkwam trok over de A58 heen. Het verkeer op de A58 had veel last van de optrekkende rook, de matrixborden werden door Rijkswaterstaat op 70 Km gezet.
loading

Loading articles...

Loading