Tilburgers doneren korting op energierekening

Foto: Gemeente Tilburg

Veel Tilburgers geven aan dat ze willen helpen tijdens de energiecrisis. Ze willen de korting van in totaal 380 euro, die ze op hun energierekening of -voorschot van de overheid ontvangen, graag cadeau doen aan mensen die het echt hard nodig hebben.

Onderlinge solidariteit

“Dat vinden we als gemeente Tilburg natuurlijk geweldig. Een teken van onderlinge solidariteit. Zo helpen inwoners van onze gemeente elkaar in deze lastige tijd”, aldus wethouder Esmah Lahlah (Bestaanszekerheid).

Wilt u de korting op de energierekening of -voorschot ook aan een ander geven, maar weet u niet hoe? Er zijn in onze gemeente diverse organisaties die ervoor zorgen dat het geld echt terechtkomt bij de inwoners die het nu hard nodig hebben. Voor voedsel, kleding of om de energierekening te betalen. Hieronder staan een aantal voorbeelden van organisaties waarnaar u uw bijdrage kunt overmaken.

Tilburgse Voedselbank
Tilburgs Ondersteuningsfonds
Stichting Broodnodig
Tante Pollewop
Vincentshop Tilburg
Dikke Mik (gratis schoolontbijt)
Stichting Leergeld
Sint in Tilburg

Aanmelden nieuwsbrief
Cookieinstellingen