In de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks 01.15 uur werd een jongen van 16 uit Riel, uit het niets in elkaar geslagen door drie jongens uit Goirle.
Het slachtoffer fietste met twee vrienden over de Paleisring in Tilburg toen zijn ketting van zijn fiets afliep. Ze stopten om de fiets te repareren en toen kwam een groep jongens op hen af. Ze begonnen te schelden en werden agressief. Hun agressie richtte zich alleen op de jongen uit Riel. De jongen werd door drie jongens uit het groepje belaagd.
Geschopt en geslagen
Ze schopten hem en gaven hem vuistslagen in zijn gezicht. Ook kreeg hij een knietje in zijn rug. De jongen raakte gewond. Hij probeerde te vluchten, maar ze werden achterhaald door de drie jongens. Net op dat moment kwam er een politieagent langs. Een van de verdachten werd vervolgens aangehouden, de andere twee gingen er vandoor. De jongen uit Riel deed aangifte bij de politie. Zijn twee maten zijn als getuige van het incident gehoord. De aangehouden verdachte (16, Goirle) is overgebracht naar een politiecel. Hij heeft de nacht in de cel doorgebracht en is zaterdag overdag gehoord door rechercheurs.
Alledrie verdachten aangehouden
De twee andere verdachten zijn later aangehouden buiten heterdaad. Eentje (16, Goirle) werd zaterdagmiddag aangehouden en de derde verdachte (15, Goirle) werd zondagmiddag aangehouden. Ook deze verdachten hebben een verklaring afgelegd. Ze worden verdacht van het plegen van mishandeling in vereniging. Omdat de verdachten minderjarig zijn hebben ze hun verklaringen afgelegd in het bijzijn van hun ouders en een advocaat. De jongens moeten zich op termijn verantwoorden voor de rechter.