Automobilist zwaargewond na crash op A58

13 mei , 6:08112
20260513-20260513-BMS_8566
Jack Brekelmans/ Persbureau BMS
Een automobilist is in de nacht van dinsdag op woensdag zwaargewond geraakt bij een ernstig ongeval op de A58 tussen Oirschot en Tilburg. Het ongeluk gebeurde rond 00.40 uur.
Door een nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur. De auto raakte van de snelweg en schoot met hoge snelheid door een greppel. Vervolgens werd een boom uit de grond gereden, waarna het voertuig pas zo’n 150 meter verderop in een bossage naast een zandpad op de zijkant tot stilstand kwam.
Hulpdiensten rukten massaal uit naar het ongeval. De brandweer moest het slachtoffer uit het zwaar beschadigde voertuig bevrijden. Ook landde een traumahelikopter op de snelweg om medische assistentie te verlenen. De bestuurder is met zware verwondingen per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De politie onderzoekt de toedracht van het ongeval.
loading

Loading articles...

Loading